PharmNews
PharmNews
Registrace | Přihlášení
Hledání: Mapa stránek
  Obsah
  Aktuality
  Právní info
  Instituce
  Knihovna
  Vzdělávání
  Léčiva
  Jobs
  Pojišťovny
  Partneři
  Lékárny
 

Další partneři
 
Alliance Healthcare
 
Tlukot srdce
 
Život a cukrovka
 
Intranet ČIS
 

Aktuality

Novým právníkem farmaceutické společnosti Pfizer je Lucie Kubenová

Praha, 7. prosince 2017  (Pfizer) – Hlavním právním poradcem společnosti Pfizer pro Českou a Slovenskou republiku se v listopadu 2017 stala Mgr. Lucie Kubenová, LL.M. (41). Ve své nové roli bude zodpovědná za komplexní právní podporu aktivit společnosti v obou zemích. Zaměří se především na právní poradenství v oblasti obchodování, regulace a reklamy na trhu s léčivými přípravky. Společnost Pfizer je přední světovou biofarmaceutickou společností a v České republice uvádí na trh více než 250 léčivých přípravků.

Lucie Kubenová má přes šestnáct let zkušeností v právní oblasti. Před svým nástupem do společnosti Pfizer působila devět let v právních odděleních farmaceutických společností různého zaměření, kde nasbírala vynikající portfolio zkušeností z tohoto sektoru. Během své kariéry získala Lucie Kubenová cenné zkušenosti také v bankovním sektoru a v advokacii.

Díky skvělým výsledkům své práce byla Lucie Kubenová v letošním roce zařazena v rámci prestižního žebříčku The Legal 500 mezi pět set nejlepších právníků ve střední a východní Evropě. Tento mezinárodně uznávaný žebříček, který sdružuje nejvýznamnější subjekty v oblasti práva, se letos zaměřil na konkrétní právníky, kteří mají na vývoji svého oboru největší zásluhu.


 

O společnosti Pfizer ČR

Společnost Pfizer Inc. je přední světová biofarmaceutická společnost založená na výzkumu a vývoji vlastních léků. Od svého založení v roce 1849 sídlí v New Yorku, USA. Společnost Pfizer byla založena v České republice v roce 1993. Zabývá se výzkumem, vývojem a prodejem humánních léčiv, a to i biologických či vakcín. Provádí také klinická hodnocení nových léků, a to i v České republice. Celosvětově investovala společnost Pfizer v roce 2015 do výzkumu a vývoje nových léků více než 192 miliard Kč. V současné době zaměstnává společnost v ČR více než 350 zaměstnanců, celosvětově má více než 92 000 zaměstnanců. Více informací zde: www.pfizer.cz  Zpět

Hlavní partner portálu
Hlavním partnerem portálu PharmNews je společnost Egis Praha, spol. s r.o.

Kontaktní informace
Provozovatelem portálu PharmNews je společnost MedNews

MedNews, spol s r.o.
Poděbradská 538/46, 190 00 Praha 9
Tel.: 226 517 501
Fax.: 226 517 502
E-mail: info@mednews.cz
Created by MedNews, 2005

Portál PharmNews využívá zpravodajství z databází ČTK
Využíváme zpravodajství ČTK

Spřátelené portály:
mednews.cz

neumm.cz