PharmNews
PharmNews
Registrace | Přihlášení
Hledání: Mapa stránek
  Obsah
  Aktuality
  Právní info
  Instituce
  Knihovna
  Vzdělávání
  Léčiva
  Jobs
  Pojišťovny
  Partneři
 

Další partneři
 
Alliance Healthcare
 
Tlukot srdce
 
Život a cukrovka
 
Intranet ČIS
 
Nabídka zaměstnání
 

Aktuality

Z Atlasu je EUC Klinika Zlín

Praha, 12. června 2018 (EUC)

Zlínská nemocnice Atlas je od roku 2007 součástí zdravotnické skupiny EUC, největší sítě ambulantních klinik v ČR. Od června mění svou právní subjektivitu a název na EUC Klinika Zlín a.s., Chce se tak více přihlásit ke skupině s pevnou pozici v českém zdravotnictví.

MUDr. Tomáš Melichar, ředitel dosavadní Nemocnice Atlas a nově ředitel EUC Klinika Zlín: „Veškerá lékařská péče, kterou nyní ve Zlíně poskytujeme, zůstane i do budoucna. Významně se však zpříjemní službou nové recepce, která bude hlavním článkem při objednávání klientů k našim lékařům. Tato služba zefektivní práci nejprve praktickým lékařům a postupně budeme přidávat další odborné ambulance. Klienti se budou moci na prohlídku k lékaři objednat osobně na recepci, telefonicky a následně i emailem. Otvírací doba recepce bude kopírovat ordinační hodiny ambulancí.

Nová recepce a propojení na možnosti zdravotnické skupiny EUC s celostátní působností a desítkami lékařských odborností bude pro klienty velkou přidanou hodnotou. Do budoucna ve Zlíně připravují další zapojování moderních technologií do poskytování zdravotní péče a nové lůžkové oddělení.


Skupina EUC:

Zdravotnická skupina EUC tvoří největší síť ambulantních klinik v ČR. Je největším poskytovatelem ambulantní péče, prémiové péče, mamoscreeningu a lékařské péče pro zaměstnavatele. Od roku 2011 investovala 544 milionů korun především do modernizace přístrojů, vzdělávaní zaměstnanců a elektronizace systémů a služeb. V 28 zdravotnických zařízeních napříč ČR (včetně 10 prémiových), 19 lékárnách a 14 laboratořích zaměstnává 1830 lidí, kteří poskytnou péči 1,8 milionu pacientů ročně. Na podzim 2017 vydala jako první v sektoru zdravotnictví v ČR emisi dluhopisů, v celkovém objemu 1,4 miliardy korun.

Vice na www.euc.cz  Zpět

Hlavní partner portálu
Hlavním partnerem portálu PharmNews je společnost Egis Praha, spol. s r.o.

Kontaktní informace
Provozovatelem portálu PharmNews je společnost MedNews

MedNews, spol s r.o.
Poděbradská 538/46, 190 00 Praha 9
Tel.: 226 517 501
Fax.: 226 517 502
E-mail: info@mednews.cz
Created by MedNews, 2005

Portál PharmNews využívá zpravodajství z databází ČTK
Využíváme zpravodajství ČTK

Spřátelené portály:
mednews.cz

neumm.cz