Expremiér Miloš Zeman dnes ukončil pobyt v Nemocnici Na Bulovce

Autor: Redakce | Zpravodaj | 21. 2. 2012

Dnes opustil Nemocnici Na Bulovce expremiér Miloš Zeman, který zde podstoupil ortopedickou operaci – repasi šlachy v palci a poté se zde zotavoval. Expremiéra operoval ortoped Prof. Pavel Dungl, v jehož péči byl v roce 2008 také prezident Václav Klaus. Podrobil se tehdy operaci kyčelního kloubu.


Právě prezident Klaus včera navštívil v Nemocnici Na Bulovce expremiéra Zemana a věnoval mu svoji nejnovější knihu. „Přinesl mi jako dárek svoji poslední knihu Evropská integrace bez iluzí,“ řekl Zeman. Václav Klaus se při té příležitosti sešel i s prof. Pavlem Dunglem a ředitelem nemocnice MUDr. Petrem Zajícem.


Klausova návštěva byla zajímavá také proto, že Zeman míří do klání o Hrad v přímé volbě. A mohl by se tak stát Klausovým nástupcem. Zeman už vyjádřil souhlas se zahájením petiční akce na podporu prezidentské kandidatury. „Zavazuji se, že v případě, kdy petice získá dostatečnou podporu občanů, tuto kandidaturu přijmu,“ napsal Zeman nedávno z nemocnice v dopise. Kromě toho Miloš Zeman zanechal také své poděkování v kronice nemocnice.(s využitím www.spoz.cz)

Martin Šalek
tiskový mluvčí
602 316 908