Galerie Harfa láká na Den dětí se zvířecími mazlíčky

Autor: Redakce | Zpravodaj | 29. 5. 2019

Praha, 30. května 2019 (Galerie Harfa)

Strávit oslavu Dne dětí akčně a zábavně bude možné i v obchodním centru Galerie Harfa. 1. června ve 13 hodin odstartuje akce, kde se bude vše točit kolem pejsků a dalších domácích zvířátek známých z filmu Tajný život mazlíčků 2. Pro děti je připraven zábavný program, soutěže a skvělá podívaná. Vstup na akci je zdarma.

Máte doma malého pečovatele? Miluje Vaše dítě zvířátka? Nebo jste se ještě nerozhodli, jak zabavíte Vaši ratolest na Den dětí? Na střeše obchodního centra Galerie Harfa se prvního června koná akce za podpory filmu Tajný život mazlíčků 2 plná soutěží a her. Děti se mohou těšit na skákací hrad, modelování z balónků, malování na obličej, kreativní dílny, tancování, velkou soutěž „Po stopách“ a dárky od Království hraček Bambule, Luxor, DinoPark, Papírnictví AKM, Pet Center, Albert, Yobar a Regal Burger.

Protože je akce zaměřená na domácí mazlíčky, bude možné zhlédnout výcvik pejsků a zavítat do dětské psí nemocnice. Hlavní podívanou bude „dog dancing show“. Děti se také dozví odpovědi na to, co doma dělají mazlíčci, když odejdou do školy, co se jim honí v hlavičce a jak rozpoznat, co po nich chtějí nebo, že je něco trápí. Akce bude probíhat mezi 13 a 18 hodinou.

O OC Galerie Harfa

Galerie Harfa v pražských Vysočanech byla otevřena 11. listopadu 2010. Již od počátku svého provozu se profiluje jako obchodní centrum nové generace. Jedním z výjimečných rysů je propojení se sousední O2 arenou, patřící mezi nejmodernější komplexy tohoto typu v Evropě. Ve 160 obchodech Galerie Harfa zákazníci nejen nakoupí, ale také žijí zábavou, sportem a módou. Střecha Galerie Harfa se od roku 2011 pyšní DinoParkem, který je jediný v Praze a do hlavního města přináší ověřený koncept zábavy a vzdělávání známý z Plzně, Ostravy a Vyškova. V zimních měsících je na střeše v provozu kluziště o rozměrech 20 × 30 m. V srpnu 2016 dokončila investiční skupina WOOD & Company akvizici administrativního a obchodního centra Galerie Harfa a stala se tak jejím novým akcionářem.