Mikrodrink Waterdrop s extrakty ze superpotravin z celého světa

Autor: Redakce | Zpravodaj | 5. 6. 2019

Praha, 6.6.2019 (Neopublic)

Dny jsou čím dál teplejší, a proto je potřeba myslet na kvalitní pitný režim, který je pro naše vyčerpané tělo po dlouhé zimě velmi důležitý. Nezapomínejme vypít každý den alespoň 2 litry tekutin a při sportu ještě víc. Pro náš organismus je nejvhodnější voda, kterou si nyní můžeme oživit s Waterdropem. Tato malá kostka dodá každé sklenici vody lahodnou chuť plnou botanických výtažků a extraktů ze superpotravin z celého světa.

Na dlouhé horké dny je připravený jedinečný Waterdrop empowerment box, který obsahuje téměř všechny příchutě mikrodrinků DEFENCE, YOUTH, BOOST a FOCUS. Vynikající chuť plnou ovoce nyní dostanete i v designovém balení, které je vyrobené z biologicky odbouratelného materiálu PaperFoam. Empowerment box je i skvělým dárkem pro každou příležitost.

Waterdrop představuje především úžasnou myšlenku a velké odhodlávání změnit způsob pití vody bez cukru, plastů a konzervantů a umělých barviv, ale s množstvím vitamínů a antioxidantů.

Waterdrop je zdravý nápoj, který máš s sebou kdekoliv a kdykoliv. Je neoddělitelnou součástí každé kabelky, psacího stolu i každodenního života. Najdete ho v různých chutích, které povzbudí při náročném dni anebo naopak uklidní před spánkem.

Waterdrop je v nabídce se širokým sortimentem mikrodrinků, se skleněnými lahvemi či designovými pouzdry na e-shopu, který najdete na stránce www.waterdrop.cz.

Doporučená cena Waterdrop Empowerment box je nyní 694 Kč (48 ks kapslí).