Podzimní Srdíčkové dny

Autor: eliska | Zpravodaj | 6. 9. 2018

Praha, 7.9.2018 (Život dětem)

V týdnu od 17.9. do 21.9. 2018 pořádá obecně prospěšná společnost Život dětem tradiční podzimní Srdíčkové dny, veřejnou celorepublikovou sbírku na pomoc rodinám s vážně nemocnými dětmi, kterým Život dětem pomáhá již devatenáctým rokem. Tentokrát dobrovolníci vyrazí do ulic se zcela novými reflexními přívěsky ve tvaru delfínka v různých barvách za 35 Kč. Tihle delfínci vás ochrání při provozu na silnici. Výtěžek ze Srdíčkových dnů je určený na nákup speciálních kočárků, různých pomůcek, na doplatky invalidních vozíků i na zaplacení speciálních neurorehabilitací, které nemocným dětem velmi pomáhají, ale zdravotní pojišťovny je bohužel stále ještě nehradí.

 

Srdíčkové dny Život dětem slavnostně zahajuje v pondělí 17.9. na nám. Míru v Praze Zábavným odpolednem pro děti i dospělé. Od 12:30 do 16:30 se můžete setkat s oblíbenými zpěváky, kteří zazpívají známé hity, ale pokud budete chtít, můžete se s nimi ihned vyfotit a podepsanou fotografii si odnést domů.

Stejně jako v minulých letech je připravený i preventivní zdravotní program – lékaři z Nemocnice na Královských Vinohradech Vám zdarma prohlédnou mateřská znaménka a pihy a odborníci Ortoptiky dr. Očka zkontrolují dětem zrak.

Kromě toho je připravený i bohatý program pro děti.

Přijďte se pobavit a spolu s o.p.s. Život dětem zahájit další ročník Srdíčkových dnů.