Repromeda jako jediná nabízí léčbu biorezonancí přímo na klinice

Autor: Redakce | Zpravodaj | 2. 5. 2017

V Brně, 3. května 2017 – Když si západní medicína neví rady, může pomoci medicína celostní. Stejný názor zastávají i v reprodukční klinice Repromeda, kde nově nabízejí pacientům vyšetření a léčbu pomocí přístroje na biorezonanci Bicom. Tato technika se opírá o matematicko-fyzikální principy a dokáže odhalit a léčit nejen problémy s neplodností, ale také alergie nebo různé závislosti. Cílem je tělo zbavit potíží a dostat ho do rovnováhy. Velkou výhodou je i její neinvazivita a tudíž bezbolestnost.

Prostřednictvím biorezonance je možné člověka nejen vyšetřit, ale také léčit. Metoda je založena na předpokladu, že všechny organismy a jejich jednotlivé orgány vysílají jedinečné elektromagnetické vlnění. Unikátní a rozpoznatelné vlnění vydávají také například viry, bakterie a jiné patogeny. Biorezonance tyto vlny lidského těla i případných patogenů dokáže změřit a jasně tak detekovat problém nacházející se v organismu. Přístroj rušivé vlnění vyhodnotí a porovná se známou a zdravou frekvencí. Chybný elektromagnetický kód je poté upraven a vysílán zpátky do organismu prostřednictvím „správné frekvence“ s cílem dostat tělo do harmonie. Novinkou pro neplodné páry bude využívání biorezonančního přístroje a jeho specifických programů, které pracují s párem jako celkem a dokáží podpořit léčbu metodami mimotělního oplození a správným vlněním připravit organismus ženy pro zahnízdění embrya, například v případech, kdy opakovaná léčba v minulosti selhávala.
„Biorezonance vychází z principů matematicko-fyzikálního modelování eletropotenciálů v lidském těle a využívá principu elektroakupunktury. Dokáže podrobně a přesně zmapovat stav lidského těla. Na rozdíl od klasické západní medicíny jej nevnímá pouze skrze jednotlivé orgány, ale ve funkčních celcích, nazývaných ve východní medicíně jako dráhy či meridiány. Pomocí této metody můžeme diagnostikovat a léčit nejrůznější patologické procesy. Je možné odstraňovat různé blokády, záněty, alergie a intolerance, očistit organismus od škodlivin včetně těžkých kovů a elektrosmogu, který bývá přítomný ve všech moderních budovách a zatěžuje náš organismus,“ vysvětluje ředitelka reprodukční kliniky Repromeda MUDr. Kateřina Veselá, PhD.

Pokud si klasické lékařství není schopné poradit s některými stavy těla, jako vhodná alternativa se nabízí právě možnosti východní medicíny. Problémy s neplodností často narůstají i kvůli zvyšujícímu se věku prvorodiček a dlouhodobému užívání antikoncepce, kdy v některých případech berou ženy hormony 15 až 20 let. To způsobuje, že jsou po jejich vysazení často již mimo optimální fertilní věk a mají následně problémy s otěhotněním. Díky propojení s přístupy celostní medicíny, jako je akupunktura, akupresura či fytoterapie a biorezonance lze určit vhodný model léčení. Všechny zmiňované metody však nejsou samospasitelné. „Člověk musí počítat se změnou dosavadního životního stylu, přidat pohybovou aktivitu, začít se lépe stravovat. Nezbytná je také eliminace stresu, který má na zdravotní stav velký vliv. Nemoc často nemůže být vyléčena právě proto, že pacient není ochoten změnit vzorce svého chování. Přístupy celostní medicíny samozřejmě nemusí vyhovovat každému, na klinice tyto služby nabízíme jako doplňkové ke standartní léčbě. Vidím však v této metodě velký budoucí potenciál, který zatím využíváme jen z části,“ říká MUDr. Kateřina Veselá, PhD. V některých západních státech se dnes biorezonance využívá mnohem více než u nás, ve Švýcarsku je dokonce hrazena zdravotními pojišťovnami. V Repromedě však věří, že i v České republice by se to do budoucna mohlo změnit, jelikož snímání elektrických potenciálů využívá již dlouhá léta i klasická západní medicína, a to ve formě EEG nebo EKG. Biorezonance je navíc metoda bez problémů využitelná u dětí, dospělých i seniorů, ale také u zvířat.

 

Více informací naleznete zde.

 

Kontakt pro média:

Ivana Jenerálová, jeneralova@tristarpromotion.cz,

 

O Repromedě

REPROMEDA je klinika reprodukční medicíny a preimplantační genetické diagnostiky. Vznikla v roce 1999 jako nové pracoviště zkušených odborníků v oblasti reprodukční medicíny. Tým vede odborný zástupce centra, primář MUDr. Jan Veselý, CSc., dlouholetý odborník na asistovanou reprodukci, a ředitelka centra, MUDr. Kateřina Veselá, Ph.D., členka mezinárodních organizací zabývajících se výzkumem a organizací léčby neplodnosti s využitím genetické diagnostiky. Na kvalitu postupů a procesů dohlíží Prof. MUDr. Pavel Trávník, DrSc., člen týmu podílejícího se na narození již zmíněného prvního středoevropského dítěte po mimotělním oplodnění. V roce 2000, celkem 18 let po narození prvního českého dítěte ze zkumavky, se stala právě klinika REPROMEDA prvním pracovištěm ve střední a východní Evropě, kde došlo k těhotenství po užití preimplantační genetické diagnostiky (PGD). REPROMEDA se zaměřuje především na léčbu neplodnosti, darování a uchování vajíček a spermií, preimplantační genetickou diagnostiku a screening a alternativní medicínu v léčbě neplodnosti.